Hakkımızda

Hastalıkların ve diğer bazı klinik bulguların tanımlanmasında kullanılan laboratuvar testleri, doğru teşhisin konması ve tedavinin yapılmasında ve hastaların doğru biçimde izlenmesinde hekimlere son derece önemli bilgiler sunmaktadır.

Şirketimizın kuruluş amacı “İnsan sağlığının korunması ve yaşam kalitesinin yükseltilmesi” için çalışan Türk hekimlerinin ihtiyaçları olan laboratuvar test sonuçlarını “en hızlı, kaliteli ve doğru” biçimde elde etmelerini sağlamaktır.

İşte bu amaçla kurulan ve çalışmalarını bu doğrultuda bugüne dek yürüten şirketimiz, Türkiye In Vitro Diagnostik pazarında çok etkin ve önemli bir konuma sahip olmuştur. Bu konuma gelmemizde payı olan etkenler şunlardır;

  • Temsilciliğini yaptığımız dünyanın önde gelen diagnostik şirketlerinin ürettikleri son derece güvenilir ve kaliteli sistemler,
  • Bünyemizde çalışan ve Türkiye’nin seçkin Üniversitelerinde mesleki eğitimlerini tamamlamış 40’ı aşkın personelimiz,
  • Vizyon sahibi, motivasyonu yüksek, takım arkadaşlarının tam desteğini almış yönetici kadromuz,
  • Yıllardır bizlere güvenerek In–Vitro Tanı alanında hizmet verme şansı tanıyan laboratuvar uzmanları.

Misyonumuz; Türkiye’nin en beğenilen, güvenilen, doğru ve kaliteli hizmetini veren firması olmaktır.

Vizyonumuz; Türkiye’deki her laboratuvarda en az bir tanı cihazımızın kullanılmasıdır.

Hedeflerimizi gerçekleştirirken hiç tartışmasız ahlaki değerlerimizden ödün vermeyecek, çalışanlarımız ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutacak, karşılıklı güven ilkesine bağlı kalarak dürüst, adil ve şeffaf olacağız.

Şeref Atik
Genel Müdür
BİODPC Teşhis Sistemleri A.Ş.