Teknik Destek

Satış sonrası hizmetlerin en önemli ayağı olan Teknik Servis yapılanmamızı insan sağlığı sektöründe çalışıyor olmanın bize yüklemiş olduğu sorumluluk bilinci ile kurguladık.. Bu amaç doğrultusunda oluşturduğumuz Teknik Servisimiz, ‘’Hızlı-Etkin-Kaliteli- Sonuç Alan’’, sıkıntı değil keyif veren bir grup olarak tüm sağlık sektörünün takdir ve beğenisini kazanmış olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Kendi içerisinde de cihaz sınıflarına göre gruplara ayrılan Teknik Servisimiz bu sayede sorumlu olduğu cihazlar üzerinde  ileri seviyede uzmanlık kazanmanın yanı sıra kısa sürede teknik hakimiyeti de sağlamakta, elde edilen bu hakimiyet ile arıza oluşmadan cihazlara gerekli müdaheleleri ve koruyucu bakımları yaparak siz değerli müşterilerimizin cihazlarınızı sorunsuz kullanmanızı temin etmektedir.

Konusunda uzman Mühendis ve Teknisyenlerden oluşan kadromuz dönemsel olarak gerekli teknik ve kişisel eğitimleri yurt dışı ve yurt içinde alarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, bilgi , beceri ve kabiliyetlerini sürekli yenilemektedir.

Bünyemizde bulundurduğumuz zengin yedek parça stoğundan ihtiyacımız olabilecek malzemeleri anında temin edebilmekteyiz.

İstanbul-Ankara-İzmir bölge ofislerimizin yanı sıra Adana, Bursa, Samsun illerimizde bulunan saha elemanlarımız ve eğitimlerini bizden almış olan Bayi Teknik Servis ağımız sayesinde Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerinin her noktasına kısa sürede servis verme kabiliyetine sahibiz.

Kurmuş olduğumuz uzaktan erişim sistemi ile internet hattı üzerinden Türkiye’nin her noktasındaki cihazlarımıza PC ile bağlanabilmekte gerekli kontrolleri merkezden yapabilmekteyiz.

7 Gün 24 Saat hizmet veren Teknik Servisimize ihtiyacınız olduğu her an rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

7 Gün 24 Saat Nöbet
Telefon: (+90) 0 533 602 64 08

Biodpc Teknik Servis (Ücretsiz)
Telefon:  0 800 211 32 67

Teknik Servis e-posta adresi
e-mail: teknikservis@biodpc.com